• 1399/12/12 - 11:36
  • تعداد بازدید: 141
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه
هشتمین و نهمین جلسه انجمن هنرهای نمایشی برگزار شد؛

«تجسم خلاق در طراحی عروسک‌های نمایشی»

هشتمین و نهمین نشست مجازی انجمن هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری گلستان با موضوع مشترک «تجسم خلاق در طراحی عروسک‌های نمایشی» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان، این نشست مجازی با حضور25 نفر از اعضای انجمن، مدیرکل، معاون،کارشناسان، مربیان و مژده ذکریاپور، طراح، مدرس، عروسک ساز و عروسک گردان بعنوان کارشناس و مهمان برنامه برگزار شد.

در ابتدای جلسه سیدرهبان مسلمی عقیلی مسوول انجمن هنرهای نمایشی کانون گلستان، در مورد موضوعات مطرح شده در نشست قبل توضیحاتی را برای اعضا ارائه داد.

مژده ذکریاپور در ابتدای صحبت‌های خود در جلسه هشتم به موضوع تخیل و نگاه رویا پردازانه در بین مربیان کانون پرداخت و درباره اینکه تخیل نقش مهمی در پرورش فکری و خلاقیت دارد، مواردی را برای اعضای حاضر مطرح کرد.

وی در این جلسه از اعضا و مربیان خواست به اشیا اطراف خود نگاه کرده و با تغییر زاویه دید با توجه به خلاقیت خود تصویرهای انتزاعی و رئالیستی شبیه عروسک را بسازند.

در جلسه نهم نیز تصاویری که اعضا و مربیان از اطراف خود گرفتند، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و کارشناس مهمان نظر خود را در مورد آنها بیان کرد.

کلمات کلیدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت